ART Otomobil Aksamları A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana, kendi alanlarında kendi alanlarında uzman kadromuzla farklı sektörlerdeki yönetim tecrübesini sentezleyerek otomotiv sektörüne dinamik, yenilikçi ve sürdürülebilir bir soluk getirmek için her gün kendimizi geliştirmeye çalışarak ülkemize, ekonomimize bir katma değer katmak için çalışıyoruz. Özellikle otomotiv iç ve dış dikiz aynaları, iç kapı kolları, dış kapı kolları, iç kapı kolçakları ana ürün gruplarımızdır.Bu ürün gruplarında dünya üzerinde olmayan bir ürün çeşitliliğini tek bir çatı altında toplayarak ve hızlı, kaliteli bir bir servis vermek esas hedefimizdir.

ART - Automotive Repairment Treatment‘da biz, bir şirketin rekabet gücünün gelişme yeteneğine bağlı olduğunu, bunun da uzun ömürlü bir iş yaratmanın cevabı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden üretim kalitemizi ve çeşitliliğmizi sürekli iyileştirerek sürdürülebilir bir iş modeli yaratmayı önemsiyoruz. Müşterilerimize en tatmin edici ürün ve hizmetleri en ideal koşullarda sunarken, yenilikçi yaklaşımla güncel teknolojilerden yardım alarak bir araya getirmeye çalışıyoruz.. Kalite yönetim sistemlerinin gerekliliklerine tamamen uyuyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken yasal gerekliliklere tamamayla uyuyoruz.

Müşterilerimizin ürünlerimizin paketlenmesinden, kalitesine, en rekabetçi fiyatı bulduklarından, satış sonrası hizmetlere kadar bize duydukları güveni önemsiyoruz. Bu anlamda müşterilerimizin bize ve ürünlerimize %100 güven duymaları en önde gelen hedeflerimizden biridir.

Hakkımızda