Vizyonumuz

İnsanları mutlu edecek ergonomik ve teknolojik ürünleri sunarak ART - Automotive Repairment Treatment markalı ürünleri dünya üzerinde ayna ürün grubu konusunda bilinir, global marka olmayı hedefliyoruz.

Otomobil üreticileri ile ilişkide olup AR-GE desteği verip OEM otomobil aksamları parça üreticisi olmak ve ayna ürün grubu konusunda hem ana sanayi, hem de satış sonrası pazarında ART - Automotive Repairment Treatment markasını ve kalitesini kabul ettirmek.

Otomobil aynaları alanındaki başarısını otomobillerin diğer aksamlarına taşıyarak büyümek ve ART markasının bilinirliğini sağlamak.

Misyonumuz

Otomobil yedek parça sektöründeki varoluş amacı ,insana ve çevreye duyarlı yapısını sürekli kılmak ve ulaşılabilirliği en üst düzeye çıkarmaktır.

Kaliteli, ulaşılabilir ürünleri ve rekabetçi fiyat politikası ile tüketicilerimizin otomotiv pazarında tüm ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak.

Küresel ve ülke ekonomisine değer katmak, global bir marka yaratmak.
Gelişen otomobil teknolojilerini yakından takip ederek,teknolojimizi, ürün çeşitliliğini ve kalitemizi en üst düzeye çıkarmak.

ART - Automotive Repairment Treatment markasını süreklilik ve sürdürebilirliğini sağlamak, gelişen teknolojiyi takip ederek AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini desteklemek.

Kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanmak.

Faaliyetlerimizle tüm paydaşlarımız için fayda ve değer oluşturmak.

Sosyal sorumluluk projelerimiz ve çevreye duyarlılığımız konularında bilinirlik yaratmak ve çalışanlarımızı, bu amaç doğrultusunda eğiterek kişisel gelişimlerine ve farkındalıklarına katkıda bulunmaktır.